• Rybolov
  • WLure 9 cm Jerkbait Potopenie na Spodnej Jasné Body 10 kusov na Súbor s 3D Silikónové Oči Rybárske Nástrahy UPM431
img 0
img 1
img 2
img 3

WLure 9 cm Jerkbait Potopenie na Spodnej Jasné Body 10 kusov na Súbor s 3D Silikónové Oči Rybárske Nástrahy UPM431

€7.75

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Špecifikácia: Množstvo: 10 návnad za balík

Dĺžka: 3 3/4 palca (9.5 cm) Dĺžka Tela: 3 1/4 palca (8.25 cm)

Hmotnosť: 1/3 oz (9.44 g) Veľkosť očí: 4.5 mm alebo 5 mm Typ: Prázdne Lákať Tela(nie prísť s rybárske háčiky a delené krúžky)

Hĺbka: Potopenie

Funkcie:

Vynikajúci Výkon Vysokej Kvality, ABS Konštrukcie Rovnováhu Hrkálka Systém

Služby:

Doručenie do 24 hodín

24/7 Zákaznícka Služba

Popis:

Minnow návnad sú navrhnuté tak, aby plávať na povrchu, až kým sa tugged. Potom ich predné pery ťahá ich pod vodou a dáva im tesné zakolísania, že vyzerá veľa ako usilovne baitfish. Nenechajte sa v zhone začať preberať hneď po ste obsadenie minnow. Necháme vo vode na chvíľu. Potom začnite s pár svetlo zášklby. Zvýšiť intenzitu vášho zášklby, kým vám reakcie. Môžete skúsiť blbec-pauza-blbec preberať a udržiavať napätie počas svojho vybrať, aby plug tesne pod hladinou vody.

Výber veľkostí a farieb, ktoré najlepšie napodobniť baitfish alebo ryba vo vode. Pretože minnow zástrčky, aby minimálne množstvo rozruch na povrchu, sú najvhodnejšie pre pokojný povrch podmienky a čistej vody. Majú tiež veľmi prirodzený vzhľad a lákať štrajkov, aj keď sú plávajúce bez hnutia na vode.Minnow návnad sú navrhnuté tak, aby plávať na povrchu, až kým sa tugged. Potom ich predné pery ťahá ich pod vodou a dáva im tesné zakolísania, že vyzerá veľa ako usilovne baitfish. Nenechajte sa v zhone začať preberať hneď po ste obsadenie minnow. Necháme vo vode na chvíľu. Potom začnite s pár svetlo zášklby. Zvýšiť intenzitu vášho zášklby, kým vám reakcie. Môžete skúsiť blbec-pauza-blbec preberať a udržiavať napätie počas svojho vybrať, aby plug tesne pod hladinou vody.

Výber veľkostí a farieb, ktoré najlepšie napodobniť baitfish alebo ryba vo vode. Pretože minnow zástrčky, aby minimálne množstvo rozruch na povrchu, sú najvhodnejšie pre pokojný povrch podmienky a čistej vody. Majú tiež veľmi prirodzený vzhľad a lákať štrajkov, aj keď sú plávajúce bez hnutia na vode.

  • Kategória: LURE
  • Poloha: prúd
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Umelé Návnady
  • Číslo Modelu: UPM431P10
  • Názov Značky: wLure
  • miesto pôvodu: Jiangsu, Čína (Pevninská Časť))

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.