• Cyklistické Doplnky
  • Bryton 15E - Bike/Cyklistické GNSS Počítač - 2" Displej - 16hr výdrž Batérie
img 0
img 1
img 2
img 3

Bryton 15E - Bike/Cyklistické GNSS Počítač - 2" Displej - 16hr výdrž Batérie

€67.19

€59.12

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

IBA ANGLICKY

Popis

Najlepšie z Oboch Svetov

Zapnutie a Ísť s tlačidlo správania v súlade s tradičné cyklistické počítače a jednoduchosť a pohodlie sledovania cvičenia a zdieľanie cez Bryton Aktívne App, ako to iné vzdelávacie aplikácie. Rider 15 je to Najlepšie z Oboch Svetov.

Položka k svojmu Cieľu

2 Položka režimoch, Kompas v Režime smerovali na Sever a na Mape v Režime prejdite ukazovateľom na aktuálny smer.

Zapnutie a Ísť

Nie je potrebné upraviť veľkosť kolies alebo obťažovať s inštaláciou a spárovaní s rýchlosť senzory. Stačí pripojiť zariadenie na držadlo, zapnite ho a tie sú dobré ísť.

Podporuje Až 30 Funkcie

Rider 15 podporuje plne prispôsobiteľné údajov stránok v reálnom čase údaje funkcií, vrátane Čas, Rýchlosť, Vzdialenosť, Okruh a Kalórií umožňuje byť vždy na vrchole vašej workouts.

BLE Auto Senzor Displej 2.0

Rider 15 automaticky upravuje dátové pole displeja, keď sa skombinujú BLE snímače sú detekované. Navyše, keď senzor je málo na batériu, jeho údajov na displeji bliká ako oznámenie upozornením na starosti to, udržať si pripravený na ďalšie cvičenie.

Auto Podsvietenie

Na základe zemepisná dĺžka a zemepisná šírka miesta, kde sa nachádzate, podsvietenie, funkcia sa aktivuje pred západom slnka automaticky, čo vám umožní jazdiť kdekoľvek a kedykoľvek.

STRAVA, TrainingPeaks a Selfloops

Auto Sync Žiadny softvér je potrebné previesť súbory. Cvičenie súbory sa automaticky ukladajú do FIT formát, ktorý môžete nahrať na populárne školenia stránky. Robíme to super jednoduché pre vás, ak chcete synchronizovať svoje aktivity z vášho Bryton Aktívne Aplikácie Strava/TrainingPeaks/Selfloops automaticky po pripojení na vašich účtoch. Synchronizácia Bryton Aktívne App Užite si bezproblémovú over-the-air-synchronizácia s všetky nové Bryton Aktívnej Aplikácie. Vaše cvičenie údaje môžu byť synchronizované cez BT zo zariadenia, aby sa Bryton Aktívne Aplikáciu, kde si môžete prezrieť pokrok, grafické analýzy a zdieľať jazdí na sociálne médiá. S jednoduché nastavenie, Bryton Aktívne Aplikácie STRAVA, TrainingPeaks a Selfloops Auto Sync tiež, aby to pre vás jednoduchšie zdieľať svoju činnosť a v porovnaní s miliónmi ľudí.

Veľkosť: 46.2 mm (W) 71mm (H) 16.5 mm (D) Displej: 2 " Segment Typ HTN LCD Batéria Hodina: 16 Hodín GPS: Vysoká Citlivosť Chipset Vodotesný: IPX7 Upozornenie: Áno Prihlásiť história: 30 hodín v jednom sek režim, 120 hodín v smart režim nahrávania. Zóny srdcovej frekvencie: 7 zón, pracovná Teplota: -10C° ~ 50C°

  • Stopky a Príslušenstvo: Bezdrôtové Stopky
  • Certifikácia: CE
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Revolvekarthik
2020-10-16
5/5
Produto 100%
Kolyhanovasb
2020-11-24
5/5
Good product well packed
My Name Is Ronald
2020-08-18
5/5
Tudo certinho, produto nota 10, e a entrega nota 10 também, recebi com 20 dias

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.