• zľava
  • 2KS/Set Nábytku, Podlahy Opravy Vosk Maľovanie Pero Poškriabaniu Opravy Agent Zasklenie Voskovanie a 2. Generácie Pre Drevený Stôl Rozkladací Poschodie
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

2KS/Set Nábytku, Podlahy Opravy Vosk Maľovanie Pero Poškriabaniu Opravy Agent Zasklenie Voskovanie a 2. Generácie Pre Drevený Stôl Rozkladací Poschodie

€4.03

€3.99

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Odrážky:

1、Okamžite Opraviť Poškrabaný, Poschodie: Kryt smalt, škrabance, odreniny, otvory a zafarbenie na akýkoľvek typ dosky.

2、Jednoduché Použitie: Sprej proti poškriabaniu priamo alebo použite čistý uterák, aby ju uplatňovať, a potom utrite povrch zľahka.

3、Multifunkčné a Všestranný: je Vhodný pre drevené konferenčné stolíky, podlahy, drevené postele, drevené nábytok, dekorácie, skrine, dvere, rámy, atď.

4、Neviditeľné Fix: Prichádza s svetlé a tmavé farebné odtiene, tak, aby mohli byť miešané pre perfektný zápas každý čas.

5、Praktické na Použitie: Pomocou tejto poškriabaniu repair spray, môžete ľahko a rýchlo odstrániť škrabance od akejkoľvek drevenom povrchu.

Špecifikácia:

Názov: Nábytok, Podlahy, Opravy Agent

Veľkosť: cca. 19*13*3 cm/7.48*5.12*1.18 v

Hmotnosť: cca 90 g

Balenie: plastové karty

Kapacita: približne 20ml jednu fľašu

Pokyny:

Krok 1: Dekontaminácia a čistenie povrchov. Použiť čistiacu kvapalinu rovnomerne na povrch byť liečená, a otočiť ho mäkkou netkanej textílie na 2 minúty dodržiavať čistotu povrchu objektu povrch, ako je ťažšie povrch a re-grind to raz. A utrite ju čistou.

Krok 2: Nastriekajte na povrch, na ktorý bude zaobchádzať s opravy tekutiny a poľskej s mäkkou netkanej textílie. Po uplynutí 2 minút, indikátor sa zobrazí, ako nové.

Balenie zoznam:

2*Scratch opravy agent

Poznámka:

Tento produkt je tekutý vosk. Prosím, opravte poškriabaný časť voskovaný nábytok alebo drevené podlahy, nastriekajte ho na časti, ktoré majú byť opravené, počkajte asi 3-10 minút, potom utrite ju a späť s vlákna tkaniny, utrite ju po dobu jednej minúty, potom Potom utrite znova. (Poznámka: Tento produkt je vhodný iba pre opravu voskové vrstvy na povrch dosky, zvyšok nie je to uplatniteľné)

  • Počet Pc: 2 ks

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.