• Video Hry
  • Švajčiarsky Zavádzací Disk Mini DVD NTSC pal Micro SD Adapter TF Card Reader pre NGC Adaptér SD2SP2 Podpora Sériového Portu,
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4

Švajčiarsky Zavádzací Disk Mini DVD NTSC pal Micro SD Adapter TF Card Reader pre NGC Adaptér SD2SP2 Podpora Sériového Portu,

€10.92

€8.08

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Švajčiarsky Zavádzací Disk Mini DVD NTSC pal Micro SD Adapter TF Card Reader pre NGC Adaptér SD2SP2 Podpora Sériového Portu, Kompaktný dizajn, dobre spoľahlivosť a perfektný výkon Tento adaptér sa pripája do Serial Port (sériový Port 2 rozširujúci port k dispozícii na niektoré konzoly Tento PCB umožňuje Micro SD karta sa vkladá do sériového port2 z gamecube. Sériové port2 je na spodnej strane vášho gamecube, takže nemusíte mať veľké škaredé SDGecko (alebo klon) visí prednej strane vášho gamecube, pričom až uložiť-kazety port. Teraz môžete naštartovať svoju NGC hry alebo osobné zálohy z druhej sériový port pomocou micro SD karty pre mas-free full motion video a zlepšenie read-prístup k sériovému portu adaptér. Úplne nový disk s Vopred spálil Swiss zavádzacie súbory, ponúkame tri druhy disk, vyberte si prosím disk podľa svojho hostiteľa verzia: NTSC-U USA NTSC-J JAPONSKO PAL pozrite si Prosím verzia sa vám páči pozorne, ako platiť za to . Upozornenie: Pred nákupom sa prosím uistite, že vaše NGC má Serial Port (sériový Port 2 port, a že ste schopní spustiť najnovšiu verziu softvéru vyššie. Venujte prosím pozornosť orientácia rady pri použití vo Vnútri alebo Mimo Profesionálna inštalácia je vysoko odporúčané.

1x Zavádzací Disk 1x SD2SP2 Čítačka Kariet( farba náhodne! )

Manageria.sk podporuje Visa, MasterCard, Maestro Debetnej Karty, Western Union, a bankovým prevodom prostredníctvom bánk. Ak sa chcete dozvedieť viac o platobných metód na Manageria.sk, nájdete v "Help Center"

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Máme loď na objednávku dodacia adresa, IBA. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správny, ako budete platiť. Nemáme loď na víkend alebo štátny sviatok. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Ponúkame na 1 mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Poskytujeme tiež 12 mesiac na údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené. Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Ponúkame na predaj úplne nové položky priamo z továrne. Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás cez "TradeManager" alebo "ponuka správu". Budeme reagovať do 1 pracovného dňa alebo menej. Uveďte prosím vaše číslo objednávky vo všetkých komunikácie.

  • Nintendo Model: Nintendo GameCube
  • Číslo Modelu: GNI88700 +GNI88901
  • Názov Značky: xunbeifang
  • S USB: NO
  • Kompatibilné Značka/Model: Nintendo

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.