• zľava
  • 2008 / 2009 ROK Menghai Neba, Zeme TianDiRen 357g Imperial Zber Zlatá Bud Čaj Zrelé Tortu Pu-erh Staroveký Strom a Priam Čaj
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

2008 / 2009 ROK Menghai Neba, Zeme TianDiRen 357g Imperial Zber Zlatá Bud Čaj Zrelé Tortu Pu-erh Staroveký Strom a Priam Čaj

€29.27

€16.68

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Zrelé koláč, čaj

Čistá hmotnosť: 357g/ks, Cena za jeden pc LEN.

Dátum Výroby: 2008/ 2009 Rok.

Pôvod: Menghai,Yunnan,Čína

Výrobca: Menghai Xian TianDiRen Chaye Co., S.r.o.

P u-erh je možné kúpiť buď ako surové/zelená (sheng) alebo kyslou/varené (shu), v závislosti od spôsobu spracúvania alebo starnutia. Sheng pu-erh je možné zhruba rozdeliť na čaj oxidácii rozsahu ako zelený čaj, a shou alebo veku-zelená varianty ako post-fermentovaný čaj.

Na rozdiel od ostatných čajov, ktoré by sa v ideálnom prípade sa spotrebuje krátko po výrobe, pu-erh môže byť opitý ihneď alebo veku na mnoho rokov; pu-erh čaje sú často už sa klasifikujú podľa roka a oblasti výroby, podobne ako vína ročníkov.

Pu ' Er čaj sa oslavuje od roku T ang Dynastie ( 618AD-906AD ) pre jej zdravotné výhody a liečivé sily v určitých chorôb. Moderná lekárska veda nedávno ukázali, že zdravotné výhody Pu ' er čaju môže byť viac, než len Čínske folklór. Od roku 1970 vo Francúzsku, Japonsku a Číne, boli vedení mnohých vedeckých štúdií na Pu ' Er, čaj, ktoré naznačujú, že :

Udržať pitie Pu ' er, Čaj, tak pre dobré zdravie.

Zlepšuje trávenie, spaľovanie telesného tuku

Posilnenie imunitného systému

Znižujú hladinu cholesterolu v krvi.

Zníženie vysokého krvného tuku.

Zabrániť črevné infekcie, zažívacie problémy a zápcha.

Pomáhajú predchádzať vzniku nádorových buniek v tele kvôli jeho anti-oxidanty.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: ONWILL

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.