• Domov Elektronického Príslušenstva
  • Wechip W1 2.4 G Vzduchu Myši Bezdrôtové Klávesnice, Diaľkové Ovládanie Infračervené Diaľkové Vzdelávanie 6-Axis Motion Zmysel Prijímač pre TV TV BOX PC
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

Wechip W1 2.4 G Vzduchu Myši Bezdrôtové Klávesnice, Diaľkové Ovládanie Infračervené Diaľkové Vzdelávanie 6-Axis Motion Zmysel Prijímač pre TV TV BOX PC

€16.00

€11.20

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

Tento 2.4 G 6-Axis Myš je diaľkové ovládanie s funkciou myši, klávesnice a Pohyb Zmysle Podpory. To môže poskytnúť ľuďom jedinečnú a schopný nástroj na prevádzku svojich PC, smart TV, android TV Box, media player, set-top box jednoducho pohybom ho priamo do vzduchu. To je typu plug and play, jednoduché a plynulé. Mini klávesnica umožňuje pohodlné písanie. S infračervené vzdelávania funkciu, je možné naučiť sa rôzne diaľkovým ovládačom, na ovládanie TV a iných prehrávačov médií.

Funkcie:

4-v-1 Super Combo: Podporuje Air Mouse, Bezdrôtová Klávesnica, Učenia sa IR Diaľkové Ovládanie a Snímanie Pohybu Hra, štyri v jednom smart combo.

2.4 G Bezdrôtové Pripojenie: 2.4 G bezdrôtové pripojenie cez USB prijímač, plug and play, užite si long-range bezdrôtové ovládanie až 10 metrov.

6-Os Inerciálnych Snímačov: 6-Os inerciálnych snímačov umožňuje zmysle zmeniť smer a rýchlosť. Jednoducho ho presunúť do vzduchu voľne ovládať vaše zariadenie.

Bezdrôtová Klávesnica: 45 tlačidlá mini klávesnica, pohodlné na snímke z kľúčových na kľúč, jednoduchý na obsluhu. Krivka modelovanie dizajnu ponúka ideálny dotyk pocit.

Široko Používané: Kompatibilný s operačným systémom Android, Windows a OS Linux. Vhodné pre HTPC, Smart TV, Android TV BOX, All-in-one PC, Notebook, dataprojektor a pod.

Špecifikácie:

Názov Značky: Wechip

Číslo Modelu: W1

Prenos a Riadenie: 2.4 GHz RF wireless

Množstvo tlačidiel: 57

Diaľkové Ovládanie Vzdialenosť: Až 10 m

Batérie: vstavaná 3,7 V lítiová batéria 300mAh

Pracovný Prúd: Zoznam Balíkov:

1 * Vetracie Myši, Klávesnice

1 * USB Prijímač

1 * USB Nabíjací Kábel

1 * Užívateľská Príručka

  • Číslo Modelu: Mini Klávesnica
  • Package: Áno
  • Použitie: TV
  • Kanál: 1
  • Názov Značky: WeChip
  • Bezdrôtová Komunikácia: RF
  • Frekvencia: 433 MHz
Orxan 235
2020-08-26
5/5
Excellent Quality , very fast shipping, honest and nice seller, I recommend their products and cooperation with the seller
P1nk P1n4y
2020-10-27
5/5
Looks very good. Fast delivery. Not tried yet.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.