• zľava
  • 500 Ks Nieuwe Glasvezel Konektor Adaptéra SC/UPC SM Flens Singlemode Simplex SC-SC Spojka Zadarmo Verzending Groothandel LSZH
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

500 Ks Nieuwe Glasvezel Konektor Adaptéra SC/UPC SM Flens Singlemode Simplex SC-SC Spojka Zadarmo Verzending Groothandel LSZH

€99.86

€61.92

Recenzia
Hodnotenie | Napísať recenziu

modname=ckedi

ik u verzekeren dat de kwaliteit van onze producten zodat wij u de beste služby zorgen de snelste verzending, meest veilige manier om de goederen leveren uw handen! als u vragen na ontvangst de produktu, z hebben kwaliteitsproblemen, dan niet paniek, doen gerust geschillen, neem kontakt onze klantenservice, wij u de meest bevredigend antwoord! gelukkig winkelen, dank u zeer

Produkt Attributen

toepassing:

1. Telecome netwerk

2. CATV netwerk

3. Ethernet netwerk

4. Optické communicatie Apparatuur

specificatie:

Typ Produktu

SC FC ST LC Adaptér

modus

Jediný režim

Multi mode

Vkladanie Verlies

2dB

3dB

terugkeer Verlies

45dB

--

frézovanie Duurzaamheid (500 keer)

extra Loss0. 1dB

terugkeer Verlies Variabiliteit

Stabiliteit temperatuur (-40 °C ~ 80 °C)

extra Loss0. 2dB

terugkeer Verlies Variabiliteit

Bedrijfstemperatuur

-40 °C ~ + 75 °C

opslag Temperatuur

-40 °C ~ + 80 °C

foto

  • Veľkosť: 00
  • Odolnosť: 1000 matings
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Kompatibilné: Aruba
  • Materiál: LSZH
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Názov Značky: Langzhi
  • Číslo Modelu: SC optický adaptér
  • Položka Dĺžka: 1m
  • miesto pôvodu: Čína
  • Modelnummer: SC UPC
  • Množstvo: 500pcs
  • Ferrule Poľský: PC/UPC/APC
  • Vkladanie: 0.2 dB
  • Certifikácia: WEEE
  • Opakovateľnosť: 0.2 dB
  • Voľné Priemer Trubky: 0,9 mm 2.0 mm 3.0 mm
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
Kcrowd80
2020-09-29
5/5
very good.
Goofy Boy Kid
2020-11-13
5/5
very good.
Nnnnnqq2
2020-10-14
5/5
very good.
Kcrowhurst
2020-09-02
5/5
very good.
Rico Music
2020-09-10
5/5
very good.

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Môžete tiež rád

Top kvalita.